Nabídka práce - dozorce ve věznici!

6.4.2016

Hledáte práci a neoslovila Vás žádná atraktivní nabídka práce? Co takhle stát se dozorcem ve věznici! V současné době se věznice ve Stráži pod ralskem potýká s nedostatkem dozorců, tisková mluvčí uvádí, že postrádají 16 pracovníků. Práce je přitom určena i pro absolventy středních a vysokých škol bez pracovní praxe. Uchazečům je přitom nabídnut příjem ve výši 19 840 Kč a náleží jim 30 dnů dovolené, příspěvek na stravování, lékařská péče, nárok na čerpání rodinné rekreace. Taktéž jsou nabízeny pro zaměstnance různé finanční půjčky.

Pokud někoho tato nabídka práce oslovila, tak je nutno dodat, že uchazeči o práci musí splňovat požadavky stanovené zákonem, mezi které patří mimo klasických požadavků jako je bezúhonnost nebo státní občanství či maturitní zkouška, také povinnost nebýt členem politické strany, nevykonávat živnost nebo jinou výdělečnou činnost. Samotné přijímací řízení se skládá z několika částí, jejímž hlavním bodem je vykonání psychických a fyzických testů.

Jak samotný název nabídky práce již napovídá, jedná se o náročnou práci a to jak z psychického, tak i z hlediska fyzického. Tento fakt však kompenzuje skutečnost, že příjem i další benefity jsou celkem vysoké, s přihlédnutím k nulové pracovní praxi.

Chcete-li se stát dozorcem či strážným ve věznici Stráž pod Ralskem, pak máte právě teď jedinečnou příležitost, více informací se můžete dočíst na stránce věznice ZDE: http://www.vscr.cz/veznice-strar-pod-ralskem-92/

 

 

Zpět na přehled článků