Veletrh práce Kutná Hora

2.5.2016

Veletrh pracovních příležitostí na jehož organizaci se spolupodílí Úřad práce ČR a Spolek kutnohorských podnikatelů se bude konat ve středu 11. 5. 2016 mezi 9.00 – 17.00 hodinou v Kongresovém sále hotelu U Kata na adrese Štefánikova 92. Do Kutné Hory zavítají prezentovat své nabídky práce zástupci významných zaměstnavatelů z celého okresu.

Představí se téměř tři desítky zaměstnavatelů, k dispozici bude široká nabídka volných pracovních míst. Nejvíce nabídek práce bude asi ze strojírenství. Další poptávka bude v sociálních službách, odpadovém a lesním hospodářství či nabídky letních brigád pro absolventy středních škola a studenty vysokých škol.

Firmy poptávají hlavně svářeče, řidiče, obráběče, montážní dělníky nebo technology. Dlouhodobě firmy poptávají odborné pracovníky ve zdravotnictví nebo v sociálních službách.

Na veletrhu budou zástupci Úřadu prace, aby pomohli efektivně vybírat z nabídek práce. Nabídnou projekty určené pro konkrétní cílové skupiny nebo přiblíží nástroje a opatření aktivní politiky zaměstnanosti. Zájemci o práci se dozví co firmy na zaměstnancích vyžadují a o jaké profese je zájem. 

Pokud si chcete vybat z nabídky prácepřímo na veletrhu, doporučujeme vzít si se sebou kromě občanského průkazu také životopisy a motivační dopisy. Vybraným zaměstnavatelům pak můžete motivační dopis a životopis osobně předat, případně absolvovat pracovní pohovr přímo na veletrhu práce.

.

Zpět na přehled článků