Koordinátor konstruktérů

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- základ všeho je práce s PC a to v programech AutoCAD a Solidworks (nutná znalost)

- spolupráce při vývoji nových a úpravách stávajících výrobků

- koordinace výroby a objednávání prototypů

- denní komunikace s konstruktéry ze zahraničí a také jejich koordinace

Požadujeme

Do přátelského kolektivu se hledá KONSTRUKTÉR s praxí alespoň 2 roky. Člověk, který se nebojí práce a komunikace.

Má velký přehled a přesně ví, co dělá. Za svým rozhodnutím si vždy stojí.

Oplývá výbornou znalostí angličtiny na úrovni B2/C1 a cestování je pro něj radostí, i když jsou s ním spojené pracovní povinnosti.

Nabízíme

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ ZDE?

Kromě firemních benefitů jako jsou mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování,

vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy, teambuildingy, multisport karta, flexibilní pracovní doba, možnost home office,

po dohodě možnost týden dovolené navíc,nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti.

Plat: Neuveden

Úvazek:

Nástup: ihned

Požadujeme

Minimální dosažené vzdělání:

Místo výkonu práce

Stát:Česká republika

Kontakt na zaměstnavatele

Příjmení:Alica Sisáková
E-mail:alica.sisakova@manpower.cz
Telefon:+420 702 153 280