Technolog kovů/návrhy dílů

Náplň práce:

- vývoj konstrukčních dílů, komponentů a výrobků z hlediska materiálu a vlastností

- spolupráce s projektovým týmem

- simulace proveditelnosti

- tvorba layoutů

- jednání s dodavateli

- propočty nákladů definovaného spektra komponentů pro nástroje a díly

- testování plauzibility u zákazníků a dodavatelů

- účast na dodavatelských auditech

Požadujeme

Hledáme člověka do týmu, který:

- má SŠ/VŠ vzdělání technického směru/metalurgie a obd. obory výhodou

- má zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky nutností

- komunikativní znalost angličtiny (min. B2) – denní komunikace s centrálou společnosti v zahraničí

- je schopen týmové i samostatné práce

Nabízíme

Nabízíme:

- platové ohodnocení odpovídající Vašim profesním zkušenostem

- nadstandartní bonusový a benefitní systém

- možnost využití angličtiny samozřejmostí

- profesní i jazykové kurzy

- 5 týdnů dovolené

- volnočasové aktivity

- odměníme Vás za čas trávený v naší společnosti

Plat: Neuveden

Úvazek:

Nástup: ihned

Požadujeme

Minimální dosažené vzdělání:

Místo výkonu práce

Stát:Česká republika

Kontakt na zaměstnavatele

Příjmení:Monika Zemanová
E-mail:monika.zemanova@experis.cz
Telefon:Array